تزریق پلاستیک

خدمات تزریق پلاستیک

خدمات تزریق پلاستیک مقرون به صرفه ترین راه برای ساخت یک قطعه پلاستیکی در مقیاس بالاو یا کم است که همواره کیفیت ثابتی را به شما ارائه می دهد.

قالب سازی کامو با داشتن سال ها تجربه در ساخت قالب های تزریق پلاستیک و با تجربه ۳۰ ساله در تولید قطعات پلاستیکی در گرماژ مخلف آماده ایم تا با ارائه خدمات تزریق پلاستیک اجرتی در  تولید قطعات پلاستیکی در کنار شما باشیم. ارائه خدمات تزریق پلاستیک در نزدیکی تهران یکی از مزایا مجموعه قالب سازی کامو در ارائه خدمات تزریق پلاستیک است.

قالب سازی کامو با ارائه خدمات تزریق پلاستیک در شرق تهران با دستگاه های به روز چینی در گرماژ محتلف آماده ارائه خدمات تزریق پلاستیک به صورت اجرتی می باشد.

خدمات تزریق پلاستیک شرق تهران
ارائه خدمات تزریق پلاستیک به کشور های منطقه

  

قالبسازی کامو با استفاده از ماشین آلات پیشرفته تزریق پلاستیک چینی آماده ارائه خدمات تزریق پلاستیک اجرتی و همچنین تست قالب های پلاستیک برای شما می باشد. قالب سازی کامو با ارائه خدمات تزریق پلاستیک تا ۱۸۰ تن، ۳۵۰ گرم طیف وسیعی از نیاز های شما را بر طرف خواهد کرد.

خدمات تزرزیق پلاستیک
دستگاه تزریق ۱۸۰ تن آربی با قابلیت تزریق تا ۳۶۰ گرم

ما در قالب سازی کامو راه حل کامل تولیدی ارائه می دهیم، از طراحی قالب تزریق پلاستیک و ساخت قالب تزریق پلاستیک، تا خرید مواد اولیه پلاستیک، تولید قطعات پلاستیک، بسته بندی و بازرسی نهایی را پوشش می دهیم.

بیش از ۳۰ سال تجربه در خدمات تزریق پلاستیک در شرق تهران…

 

برای اکثر شرکت های تولیدی، ساخت قالب های تزریق پلاستیک یکی از پر ریسک ترین مراحل تولید است، ما از همان ابتدای کار همراه شما هستیم، از طراحی و انتخاب مواد مناسب تا تحویل نمونه اولیه می توانید روی تجربه ۳۰ ساله ما در قالب سازی کامو حساب باز کنید. پس از سالها تجربه در ساخت انواع قالب های پلاستیک فرقی نمی کند قالب تزریق پلاستیک شما ساده است یا قالب تزریق پلاستیک پیچیده گیربکسی. ما در قالبسازی کامو دوست داریم تا مرز های خودمان را هر روز گسترده تر کنیم.

قالب پلاستیک شما باید بهروی بالایی داشته باشد! از ساخت قالب تا تولید قطعه پلاستیکی را به ما بسپارید

بهروری تنها در سرعت تزریق خلاصه نمی شود

قیمت هر ضرب تزریق پلاستیک 

محاسبه قیمت اجرت دستگاه تزریق پلاستیک به عوامل بسیاری مربوط می شود که مهمترین آنها به شرح زیر می باشد، ما پیشنهاد میکنیم قبل از محاسبه قیمت هر ضرب تزریق به  مقاله محسابه قیمت قالب تزریق پلاستیک نیز سر بزنید.

  • وزن محصول یکی از نکات اولیه در تعیین اجرت خدمات تزریق پلاستیک می باشد.
  • تعداد ضرب محصول از نکات کلیدی در قیمت گذاری اجرت ضرب دستگاه تزریق می باشد، طبیعی است با بالارفتن تعداد اجرت هر ضرب نیز کاهش پیدا می کند
  • زمان سیکل تزریق یک قطعه از کلیدی ترین مسائل قیمت گذاری اجرت می باشد
  • تعداد رنگ محصول نیز بر روی قیمت هر ضرب تاثیر می گذارد.
  • نوع مواد نیز از کلیدی ترین نکات قیمت گذاری می باشد، به طور مثال موادی که نیاز به گاز گیری دارند قیمت هر ضرب ازریق پلاستیک آنها بالاتر است.

در صورت هرگونه سوال در خصوص خدمات تزریق پلاستیک با ما تماس بگیرید!

ساخت قالب تزریق پلاستیک

ارائه خدمات با ماشین آلات تزریق پلاستیک مدرن چینی 

دستگاه تزریق پلاستیک تمام برقی 190 تن
دستگاه تزریق پلاستیک تمام برقی ۱۹۰ تن

بخشی از مهمترین خدمات ما که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید

شما هم می توانید یکی از مشتریان ما باشید

خدمات فرز CNC
ساخت قالب دایکاست
ساخت قالب تزریق پلاستیک
تولید قطعات پلاستیک
طراحی قالب های صنعتی
ساخت قالب‌های بادی